| Walker a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a prietenei mele care va implini 17 ani.Ma puteti ajuta in legatura cu un cadou, ceva.
Imi doresc mult sa o impresionez intr-un mod placut.
Desigur ca ofer fundoi happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| iulya23 a răspuns:

O bratara
ursulet
floori, fetelor le plac florile
un parfum

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Un tricou personalizat, un tort cu un mesaj interesant.

| Cromwell a răspuns:

Pune o poza cu "iguna ta" si zi ca vrei sa i-o pui va fi ff ferecita big grin

| Stefan_Oprescu_1996 a răspuns:

Pai fai un cadou mai special... Cumparai niste pantofi foarte frumosi sau intereseaza-te ce ocupati are si gaseste ceva care crezi ca i-ar placea si sa nu uiti sa ii duci si un buchet de flori (florile ei preferate )