| CristinaCriss54321 a întrebat:

Bună TPU şi scuze de categorie.De la ce vârstă poţi sta pe locul din dreapta şoferului? Unii spun că de la 14 ani alţii că de la 12 ani, şi spun că doar dacă ai buletin poţi sta pe locul din faţă dar eu creed că si cu certificatul de naştere. Precizez am 12 ani şi înăltimea de 1.52. Multumesc:3

Răspuns Câştigător
| rememberme24 a răspuns:

De la 12 ani poti sta pe scaunul din dreapta.De la 14 poti merge pe bicicleta(dar nimeni nu respecta asta happy )
Stiu asta fiind ca acum trei ani, niste politisti ne-au tinut o lectie la scoala despre circulatie

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 12 ani se poate sta in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios? Eu stau pe scaunul din fata de cand ma stiu laughing