| dana2013 a întrebat:

Stie cineva cum gasesc actul constitutiv al unei societati? Stiti cand apare in monitorul oficial.Intrebarea e cum gasesc pagina respectiva in care e publicat actul constitutiv, mai ales daca e publicat cu ani in urma? Imi trebuie actul constitutiv si planul de afaceri al firmei Herbalife pentru un proiect la faculatate.
funda!

1 răspuns:
| publicman a răspuns:

Publicare de anunturi si arhiva gasesti la: 0721.08.08.10, 0768.44.11.33, email: office@anunturi-monitoruloficial.ro sau www. anunturi-monitoruloficial.ro.