| yoyoalecs a întrebat:

Stie cineva cum pot pune un stadion facut in google sketchup in pes? Sa pun si tabela si nocturna,sa fie un parametrii jocului? Un tutorial video, sau doar scris, de preferat in romana.Am gasit ceva in engleza, dar nu am inteles cum se face. FUNDA MARE!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba si tu in echipa RPES..sau altfel intri in echipa si culegi cateva informatii pentru tine si dupa iesiwinking

| yoyoalecs explică (pentru anonim_4396):

Nu as face asta din respect pentru ei... oricum mersi ca macar m-ai bagat in seama