| Adriana_Ioana_1988 a întrebat:

Buna tpu.Stie cineva o solutie pentru a tine insectele departe de copil? Nu merge cu Autan, efectul trece in aproximativ 2 ore.Ma intereseaza ceva sa tina mai mult.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Trebuie sa cumperi pentru fiecare in parte,si in primul rand igiena,vezi ca capusele sunt rele transmit boli grave,tantari sunt vara si nu le plac otetul,exista si spray, purici exista solutii impotriva lor, nu le place locurile uscate si umede, le place minzeria, furnici le atrage zaharul, fa curat mai mult

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce fel de insecte?

| Adriana_Ioana_1988 explică (pentru RAY):

Tantari,furnici capuse, purici.

| RAY a răspuns (pentru Adriana_Ioana_1988):

Trebuie sa cumperi pentru fiecare in parte,si in primul rand igiena,vezi ca capusele sunt rele transmit boli grave,tantari sunt vara si nu le plac otetul,exista si spray, purici exista solutii impotriva lor, nu le place locurile uscate si umede, le place minzeria, furnici le atrage zaharul, fa curat mai mult

| LoveSleep a răspuns:

Ai încercat să speli pe jos?

| Adriana_Ioana_1988 explică (pentru LoveSleep):

Nu este vorba in casa, ci la modul general, pentru ca acum incepe sezonul lor si fiica mea este foarte sensibila la intepaturi.Se vindeca foarte greu.