| dudu99 a întrebat:

stie cineva trucuri la barn buddy! orice truc, va rog! am lvl 209! si app stiu si eu cateva chestii cu care putezi avansa mai repede! dau fundoi!

2 răspunsuri:
| dudu99 explică:

Nici macar nu se face cu ctrl, ca cu tab, si faza nu mai merge! nu meriti funda!

| Valientin a răspuns:

Intri pe barn buddy si intri la cine va cu caine apesi pe o planta facuta si lasi cainele sa iti ia bani apoi apesi ctrl pana scrie cu galben ferma vecinilor apoi apesi enter dupa aia intri la ascunde obiecte acolo sus si ascunzi cainele si lasi cainele acolo sa nu iesi de acolo si furi! bft a mers mai demult bafta funda