| username12345678 a întrebat:

stiti atunci cand aveti o convorbire la telefon cu o persoana anume si in timpul acela va suna alta persoana, iar voi puteti sa raspundeti si cealalta persoana se pune automat pe asteptare? Pai mie nu imi este asa. Cand vorbesc la telefon cealalta persoana cand ma suna ii apare ocupat. cum pot face sa imi fie si mie asa?

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Ori telefonul tau nu e dual band, ori trebuie sa mergi la setarile pentru configurarea apelurilor si acolo trebuie sa ai ceva ceva cu"apel in asteptare"sau ceva de genul.