| lovefan a întrebat:

TPU! Stiti la ce ma gandeam eu: Ce-ar fi daca ar exista o tabara a utilizatorilor TPU? Mie mi-ar placea chiar foarte mult, tabara aceea ar fi extrem de numeroasa... V-ar place? Astept cat mai multe pareri. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Rares20funde a răspuns:

Salut. O idee f buna pentru ca aici suntem ca o familie si multi au multi prieteni. N-ar fi ceva rau sa se intalneasca intr-o zi.Chiar o idee f buna ai avut, daca s-ar practica, ar fi minunat.

Sarbatori fericite!
Cu drag,
Rares10(deocamdata)funde

10 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Ooo ce idee super.ne-am distra pe cinste(cel putin asta e parerea mea)chiar ar fi frumos

| Prajitură a răspuns:

Mda... frumoasa idee ( a lui DOuce )
:)
be original!
http://www.tpu.ro/......bacemi-pe/

| Prajitură a răspuns:

Atunci, Scuza-ma si pe mine. :*

| BlueHusky a răspuns:

Nu sunt de mult timp aici dar imi place si ideea cu tabra este bine venita +1 Olimpia.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Buna.
Da...interesanta idee.

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Buna!

E geniala ideea ta ar fi frumos sa existe o tabara ne-am face multi prieteni si ne-am si distra. Ar fii super kiss

| lovefan explică:

Buna. Multumesc tuturor pentru raspunsuri, ma bucur ca cei mai multi au fost de acord cu ideea mea, poate putem face ceva.Ascendent, poate tie ti se par stupide astfel de intrebari, dar pe fiecare ne intereseaza ceva anume, mai mult sau mai putin important pentru altii, si acest blog are rolul de a-i accepta si ajuta pe toti, impreuna, corect? happy

| lovefan explică:

Buna din nou. DeeaR, imi pare foarte rau si te rog sa ma crezi, chiar nu am stiut de aceasta intrebare, pur si simplu stateam si am vazut TPU hall of fame si ma gandeam,, wow, chiar mi-as dori sa o vad pe No Name, cum a putut sa faca atat?'' si mi-a venit ideea cu tabara, pur si simplu. Nici eu nu suport,, furtul'' de idei, dar crede-ma ca nu am vazut. sad

| Ascendent a răspuns:

Crezi că nu am altceva de făcut decât să ascult povești despre funde, cum faci să devii expert TPU, Justin Bieber, metode pentru creșterea sânilor la 12 ani, replici de agățat și de cucerit, ghinion în relații la 10 ani, masturbări cu legume și periuțe de dinți, melodii "faine" cu Puya și alte din-astea? Nu mă înțelege greșit, însă aș aproxima procentul utilizatorilor care se comportă așa, intră pe TPU din plictiseală și pun întrebări stupide la 70%. Am și alte lucruri de făcut în viață. Baftă. Săriți cu stupid.laughing

Ascendent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunat, știu că e veche întrebarea dar... dacă ar fi așa, m-aș putea întâlni cu oricine de pe TPU, mai ales cu cine m-am "îndrăgostit" virtual bineînțeles love struck. Vorbesc serios.
O seară bună.