| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a9 a la matematică-informatică, intensiv informatică....azi am luat 7 la română și plâng de când am venit...și vreau să mă sinucid...ce să fac ca să scap de gândul ăsta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

să te sinucizi pentru un 7? ești proastă?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serios? straight face Nici eu n-am gasit ciocolata papi si nici bonibon nu se mai gaseste decat in Auchan si am nevoie de bonibon pentru ca fara el intru in depresie si daca intru in depresie clar ma sinucid! laughing)

V-ati lovit rau la cap cu atatea stiri despre sinucidere. Stii, o sa vina un moment cand cea mai buna prietena o sa te tradeze, iubitul tau o sa o aleaga pe alta sau o sa va despartiti pentru ca asa e viata si peste cateva decenii maica-ta o sa-ti moara, si atunci o sa te sinucizi? Daca esti baiat, desi nu cred, pune si tu asta la masculin. N-ai de ce sa plangi pentru note, sa mai zici si ca te sinucizi, serios? Du-te la ai tai si spune-le asta sa vezi ce te trezesc la realitate.

| Foxyyyy a răspuns:

Notele nu te definesc, n-am plans niciodata pentru o nota, sistemul nostru oricum e la pamant. Nu pricep cum poti sa te consumi asa pentru un lucru atat de minor, cand o sa dai cu adevarat de greu ce o sa faci?

| Iwannabesmart a răspuns:

Mulțumesc pentru răspunsuri...nu ma mai supar cand iau note mici.