| mynameismada a întrebat:

Sunt fana anime si ma intrebam daca nu imi puteti recomanda niste anime de dragoste,comedie,aventura sau orice alta categorie? Sunt bine venite orice categorii de anime! Le urmaresc pe fiecare pe rand! Si daca ati vrea, v-as ruga frumos sa mi le descrieti si mie in cateva cuvinte.

Răspuns Câştigător
| Danutul22 a răspuns:

Ce p. nu imi baga raspunsul plin.p. trebuie sa scriu din nou -.0 deci vk, d.gray.man in dgm este vorba despre niste oameni cu puteri speciale care se lupta cu fiintele raului (cotine multa dragoste) era unu'. borrocks-suburbii in care e vorba desprte o familie americana neagra si este 18+ mai e detectiv connan in care este vorba despre un adolescent cu iubita care este micosrat cu o potiune( am uitat, el fiind detectiv) si ca sa ii iasa acoperirea trebuie sa faca din nou clasele 1-5 +ca trebuie sa mai locuiasca cu iubita lui ( ea nu stie ca el este iubitul si ea crede ca el a diisparut) nu sunt multe, dar sunt preferatele mele
Cya

2 răspunsuri:
| Danutul22 a răspuns:

VK-Vampire knight, povestea de dragoste dintre o fata si un vampir..si mai sunt si alti admiratori ai feteihappy o poveste minunata big grin ma rog, mie imi place la nebunie fiindca a fost o care dupa care s-a creat animeul o carte foarte veche si de acolo imi am eu numele

| mynameismada explică (pentru Danutul22):

Merci mult^.^Ma voi uita la cele pe care mi le-ai recomandat!^.^

| Danutul22 a răspuns (pentru Danutul22):

Ce p. nu imi baga raspunsul plin.p. trebuie sa scriu din nou -.0 deci vk, d.gray.man in dgm este vorba despre niste oameni cu puteri speciale care se lupta cu fiintele raului (cotine multa dragoste) era unu'. borrocks-suburbii in care e vorba desprte o familie americana neagra si este 18+ mai e detectiv connan in care este vorba despre un adolescent cu iubita care este micosrat cu o potiune( am uitat, el fiind detectiv) si ca sa ii iasa acoperirea trebuie sa faca din nou clasele 1-5 +ca trebuie sa mai locuiasca cu iubita lui ( ea nu stie ca el este iubitul si ea crede ca el a diisparut) nu sunt multe, dar sunt preferatele mele
Cya