| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Sunt fata, sunt in clasa a 7-a. Trec in clasa a opta. Eu m-am gandit bine la ce liceu as vrea sa dau si pana la urma am decis sa dau la liceul militar. Eu am auzit ca au o pegatire foarte buna cei de acolo. Eu chiar ma vad in postura aceasta si chiar mi-ar place foarte mult sa ajung acolo. Stau in Iasi, deci voi opta pentru liceul militar d ela Campulung, Suceava. Va rog sa imi spuneti daca voi credeti ca merita si etapele prin care trebuie sa treci pentru a fi primit. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| rebelayoss a răspuns:

Salut! Trebuie sa ti apun ca ai eu am dat la Breaza, dar am picat! Am trecut de toate probele, dar nu am avut o medie f mare! Dupa ce am dat probele si am aflat ca nu am intrat am realizat ca e o porcarie! S au suplimentat locurile..pfoaaa..ce a fost acolo...s a intrat doar cu 10...au picat si cu 9.80.....insa eu te sfatuiesc sa te gandesti bine sa ai o medie mareeee ca sa intrii! Baftaaa multa! App...sa stii ca nu e f dur liceul dar pregatirea e buna...depinde de tine

| OnlyTheScript a răspuns (pentru rebelayoss):

Imi poti da mai multe detalii in privat, te rog? Vreau sa stiu totul despre cum dse intra la un astfel de liceu.

| rebelayoss a răspuns:

Sigurhappy

| OnlyTheScript a răspuns (pentru rebelayoss):

E ok, m-am razgandit cu liceul. ma duc la unul civil.