| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Sunt geloasa pe o fata din clasa pentru ca sta tot timpul cu baiatul pe care il plac eu.Si cel mai rau ea crede ca suntem cele mai bune prietene.Cum fac sa o indepartez de el?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Emanuela draga, mai bine gandeste-te cum sa te apropii de EL! Daca veti avea o legatura puternica, va veti intelege din priviri, veti avea multe lucruri in comun (poate chiar unele secrete) si veti avea incredere unul in celalalt, nu vei mai fi geloasa (daca nu deloc, aproape deloc), iar el va prefera sa-si petreaca timpul in compania ta, nu a ei.
Succes!