| shinestar03 a întrebat:

Sunt intr-o dilema.....Vara la sport profu' ne lasa pe banca aproape toata ora(doar fetele). Ele de fiecare data vin cu telefoanele lor de fite si fac poze unele cu celelalte, numai cu mine si prietena mea cea mai buna nu. Mereu spun "hai sa fac poza si cu x sau y!, oooo ce draguta e poza"! Si de fata cu noi. Ne simtim aiurea ca parca am fi niste fantome...nu ne baga nimei in seama. Singurul lucru care ni-l spune e sa ne dam din cadru. Mai ales o fata pe care o uram. Nu suntem tocilare sau ciudate.Ne purtam dragut cu toate dar suntem si cam timide...O fata ne spune ca suntem prea timide si ca trebuie sa fim mai "nesimtite" ca sa intram si noi in grupul lor cum s-ar spune. Dar nu e genul nostru! Ce sa facem?

Răspuns Câştigător
| aaadddyyy a răspuns:

Nu le dati atentie si fiti fericite ca va aveti una pe cealalta.E adevarat ca uneori ne simtim ciudat cand oamenii din jurul nostru se poarta aiurea dar ne putem sa fim iubiti de toti. Daca grupul acela nu va accepta asta nu inseamna ca nu puteti fi acceptate in altul...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eetee! Ti-am zis ca la vara imi iau telefon nou.
Dar nici telefonul tau nu e dragut...(fara suparare fantoma)

| Kidd4Kiddutza a răspuns:

Pai mai intai i si tu cu telefonul la scoala ca vsa le faci in sac. Urmatorul lucru este sa o lasi pe prietena ta deoparte dar totusi sa mai vorbesti cu ea ca daca nu se supara pe tine. Si in al treilea rand puneti multa muzica pe telefon. Si cand ele isi fac poze tu dai drumul la muzica ca sa te bage in seama. Si vorba lor nu mai fi asa timida.

| shinestar03 explică (pentru Kidd4Kiddutza):

Nu as putea sa imi las prietena deoparte...