| Vio199 a întrebat:

Buna TPU sunt nascuta in 16 februrie(02) 1997, nu stiti care e zodiacul meu chinezesc?:-D fundakiss

Răspuns Câştigător
| RoseMadeOfLove a răspuns:

Daca esti nascuta in februarie cred ca esti tigru...

2 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Este bine sa lasi balta zodiacul si sa nu organizezi viata ta dupa el Indiferent ca este chinezesc,turcesc, european, Niste prostii daca te vei lua dupa zodiac viata ta va fi praf.Vad ca ai 14 ani mai bine cumperi si citesti carti. Numai bine

| DarQueen a răspuns:

Dar tu nu ştii că există 13249351051 de site-uri care ţi-l calculează?
(straight face)