| Chuxiiiiiiiii a întrebat:

Sall. Sunt nascuta pe 18 septembrie 1997. As vrea sa stiu si eu ce zodie sunt in zodiacul chinezesc sau cum se numesterolling eyes va rog. fundita eu nu am cartea acea si de astasad

Răspuns Câştigător
| FtwOldCity a răspuns:

In zodiacul chinezesc esti bivol, iar elementul tau este focul.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citești și mai mult de atât, www.elystar.ro
Pa, pa.

| SoranaTQ a răspuns:

Daca esti in 1997 esti bivol, bivolii sunt oameni muncitori si insistenti si nu sunt prea sociabili. Daca te ajuta, acum suntem in anul iepurelui si in 2012 trecem in anul dragonuluiwinking

| ReiVaN a răspuns:

Esti sobolan pentru chinezesc, in horoscopul grecesc antic esti chiparos.
bafta

| Scândură a răspuns:

Buna! Conform zodiacului chinezesc esti in zodia Bou! Esti bou de pamant, zodia care o au toti cei nascuti intre 7. feb. 1997- 27 ian. 1998. Elementul tau este focul.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| Sayoko a răspuns:

Zodiacul tau chinezesc este bivol.