| Dia_Diana_1994_N4lD a întrebat:

Buna TPU ♥
Sunt noua aici si ofer o funda primei persoane care imi poate raspunde la intrebarea :
Cum pot baga bani in PaySafe sau PayPal? am nevoie de un raspuns cat mai rapid.
Multumesc! ^^

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Simplu, te duci la un magazin unde are aparat special PayPal sau PaySafe, bagi banii acolo( cat vrei tu sa bagi), apoi apesi pe plata si iti scoate chitanta care are codul pe el.
Il iei si il bagi unde vrei tu sa donezi sau sa bagi in jocuri, depinde acum

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ai și tu unul consumat pe care mai e vreun euro?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Daca vrei banii de pe pariuri, in caz ca-i doresti.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Vreau un cod paysafe cu foarte puțini euro. Vreau să fac o plată de 10 euro pe un joc și am 9, 97. E frustrant.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu folosesc asa ceva,, iti dadeam daca aveam, ma revansam pentru faptul ca am fost 'rau' cu tine tot timpul asta si te-am ironizat.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mamă ce mai revanșă era. Vorbim de 10 bani laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu inteleg,, in loc sa bagi bani intr-un joc, mai bine ti-ai lua ceva de imbracat, mancare sau ceva mult mai util, eu asa i-as cheltui, nici n-am ce sa ma joc,, am depasit faza aia de 'gamer' ce eram dupa fifa.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-am luat și fifa 2017 anul ăsta, mă gândeam să mă joc acum că nu prea mai merge să îl piratezi. La unele trebuie să fim și corecți. Mie îmi place să mă joc deci nu e chiar o irosire. Uite că acum mă gândeam să iau și niște haine, am pus ochii pe un tricou care e într-o imagine și cu Mata ce îl poartă, pe o șapcă și nu cred că mi-aș permite și o geacă, toate de pe magazinul oficial a lui Manchester. De asemenea mă uitam după niște tricouri cu însemne cu jocul ăsta, am pus ochii pe 3 dar cred că voi lua doar unul. Să văd ce voi face că sunt destul de scumpe și mai e și faza cu transportul.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Https://www.facebook.com/EVERYTHlNG.FIFA/?fref=ts

Dă un pic în jos până ajungi la Wilshere.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Si eu am pus ochii pe niste tricouri d-alea cu logo-ul Arsenalului pe ele, acel tun superb, si cu mesajul : ' London is RED', chiar sunt sumpe pentru ca trebuie sa comanzi tocmai din Anglia, acolo sunt fan cluburile originale,, eu pe d-alea originale am pus ochii.

| Dia_Diana_1994_N4lD explică (pentru Drimmero):

Chestia e ca la PayPal stiu ca trebuie sa ti faci un cont unde trebuie sa ti bagi si adresa. vreau sa stiu daca e in regula =] pana acum n am mai incercat

| T0T a răspuns (pentru Dia_Diana_1994_N4lD):

Nu faci cont PayPal. Sunt magazinele alea pe care scrie PP iar acel PP înseamnă PayPoint adică poți da bani în schimbul unor coduri PaySafe.

http://ro-ro.paypoint.com/......oint_1.jpg

PayPal e card și de asemenea îți poți face și cont. E altceva. Mai ușor îți vine dacă nu ai conturi bancare cu paysafe.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

I-ati cantat cu totii prohodul lui Arsenal,, daca ne calificam in UCL din situatia asta, nu e niciun dubiu ca Arsenal nu este un titan al fotbalului!