| ch0c0latemix a întrebat:

trebuie sa le scriu cateva randuri unor prieteni. aveti ceva idei de niste mesaje dragute de prietenie? gen:multumesc ca esti prietena/prietenul mea/meu. fundabig grin

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Sa porti mereu in gand
Sa porti o vesnicie
Acest cuvant frumos
Numit PRIETENIE.

Pt mine esti un prieten adev, pentru altii esti doar un coleg.pentru altii poate chiar un dusman.dar.in adancul sufletului simt ca.ca.intre noi 2 exista ceva mai mult decat o simpla prietenie este Iubirea:Xte iubesc din tot sufletul:X

O prietenie adevarata inseamna o prietenie in care cele doua persoane sa aiba incredere una in cealalta... daca una dintre ele se indoieste de cealalta inseamna ca acea prietenie este una falsa

Nu am nevoie de prieteni falsi, detest sa tin langa mine numai oameni lasi!

Funda?happy

1 răspuns:
| laura_2098 a răspuns:

Cand vei fi mireasa, printre flori vei trece sa-ti aduci aminte ca am fost colege