| IuliaMara a întrebat:

Pe 8 Martie e ziua prietenei mele cele mai bune. Aveti ceva idei? Eu m-am gadit la niste chestii, dar mai vreau idei! Si daca se poate si stiti ceva mesaje dragute, frumoase, dar nu gen : Multumesc ca esti prietena mea, te iubesc si bla bla.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici, să te orientezi mai bine,
http://dli.ro/cele-mai-potrivite-cadouri-de-8-martie.html
După mine ar merge o floare, o felicitare, o cutie cu bomboane de ciocolată, un parfum finuţ.
Te pup!

| IuliaMara explică (pentru anonim_4396):

Multumesc. O sa mai astept raspunusri, dar cred ca al tau e cel mai bun!

| lesea a răspuns:

Nu stiu cred ca i-ar placea un accesoriu dragut.

| caty221 a răspuns:

Cu ocazia acestei zile in care mai adaugi un trandafir in buchetul vietii, iti urez sa ai parte de tot ce iti doresti de la viata: dragoste, bucurii, ganduri senine, lumina in suflet, speranta intr-un viitor mai bun si un sincer si calduros"LA MULTI ANI"