| Yasmin875 a întrebat:

Un băiat i-a spus mamei mele ca el m-a violat.S-a întâlnit cu ea pe strada.I-a zis că am făcut sex într-o noapte la un hotel.Eu i-am zis că nu este adevărat dar ea nu m-a crezut.Mi-a luat teste de sarcina. Vrea să mă ducă la ginecolog.Eu sunt virgina.Eu mă cunosc cu băiatul ala.A fost elev la liceul care învăț eu.El este cu 3 ani mai mare ca mine si a terminat liceul.Eu sunt in clasa a 11-a.El știe unde stau si ma mai întâlnesc cu el prin cartier si imi este frică să nu mă violeze.Cand mă vede îmi zice că sunt iubirea lui.Eu nu am nici o treaba cu el.Nu îmi place de el.Cum scap de el?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Ai putea sa il 'recomanzi' politiei sa il ancheteze putin big grin atunci o sa ii treaca tot cheful sa te mai bata la cap in loc sa isi gaseasca o facultate si sa faca ceva cu viata lui, in afara de boschetareala

| Clorox a răspuns (pentru Mayar):

Incep sa realizez ca ai avut dreptate... Stii tu cu ce.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Reclamatie la politie

Răspuns utilizator avertizat