| roxanna_4324 a întrebat:

TPU! Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti ce telefon sa aleg dintre LG KP 500 Cookie si NOKIA 5630 Express Music. Eu acum am LG-ul, dar am vazut NOKIA 5630 Express Music si mi-a placut foarte tare! Dar vreau sa vad si parerea voastra. Dau funda pentru cel mai convingator raspuns!

2 răspunsuri:
| Adita_8424 a răspuns:

Mai pastreaza banii si ia-ti unu' mai smecher, parerea mea...

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Parerea mea este ca poti alege Nokia 5630 expres music si daca tot ti-a placut asa tare sa il iei pe acela. mai ales ca daca ai LG-ul se murdareste ecranul f repede ca asa mi s-a intamplat.