| MihaLoveYou a întrebat:

vacanta asta nu am pus mana pe carte cam deloc si acum, cand a inceptu scoala nu mai am chef sa invat deloc pentru ca creierul meu sa obisnuit sa nu mai invetze. Stiti niste metode prin care sa imi revine cheful de invatat? [Funda]

2 răspunsuri:
| Adelyna_3827 a răspuns:

Si mie mi s-e intampla la fel!laughing incearca sa inveti putin cate putin! Si apoi o sa ai chef! Bineinteles nu ai ce face;happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iaua de la zero incepe a citi o carte cu putine file a face o evaloare ceti mai aduti aminte de anul trecut fa cateva calcule la matematica... ti-am raspuns cu ceam stiut ma poti ajuta si pe mine cu ceva... daca da asculta sti de unde pot inchiria un sariu sau(saree), (sare-uri,(costum india feminin dar magazinul sa fie in bucuresti si la un pret rezonabil daca poti ajuta-ma te rog