| lovem3 a întrebat:

Buna TPU:* vi s-a intamplat vreodata sa fiti prinsi in vis? sa vreti sa va treziti si sa nu puteti? sa urlati dupa ajutor si sa fiti "paralizati"sa nu puteti tipa? nu ma refer la vise frumoase ma refer la cosmaruri cand simtiti acea frica imensa si ati face orica sa va treziti dar nu putetistraight face

2 răspunsuri:
| Rares20funde a răspuns:

Da, am visat odata ca ma prinde un monstru si eu mi-am dat seama ca visez si am vrut sa ma trezesc si n-am putut am intrat in alt vis si si in ala am avut un cosmar, iar am vrut sa ma trezesc si am intrat in alt cosmar.In visele alea am crezut ca am murit de nu ma mai trezeesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am patit. Dar am reusit sa ma controlez si m-am trezit.