| anonim_4396 a întrebat:

Vi se va parea ciudat ca va cer asta, dar credeti-ma ca este ceva urgent si de care chiar am nevoie. Nu vreau sa fac rau nimanui, insa este esential. Intrebarea ar fi : ma puteti ajuta sa sparg contul de Facebook al unei persoane? La prieteni nu o am, deci nu stiu nici email, nici nimic. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bagă-ti mințile in cap! O sa dai de belele, nu face asa ceva.

| WaterDrop a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni de aici sa faci asa ceva + este ilegal.

Nu te ingrijora insa, daca te iubeste cu adevarat, nu te va insela niciodata, indiferent cu cine ar vorbi el.

| andreealc345 a răspuns (pentru WaterDrop):

Nu e vorba de asta. Pur si simplu vreau eu sa ma conving de ceva anume