| Andreea0612 a întrebat:

Voi ce mancati de obicei la mic dejun, pranz si cina? Am ramas in pana de ideihee hee.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu nu mananc la micul dejun.Nici macar idei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dimineata:mananc un bol de cereale cu lapte proaspat si un mar verde.
Pranz:mananc o ciorbita, dupa care urmeaza obligatoriu si ceva felul doi.
Cina:O salata de rosi, sau de vinete, poate o salata orientala +branza, masline.
Te pup!

| AndyLavy a răspuns:

Pai la micul dejun beau un suc de mere ( facut in casa ), sau un pahar de lapte, sau paine prajita cu gem sau ce am.
La pranz, de exemplu azi am mancat o ciorba de pui( sau de galueste, de legume, cu taitei, de vita, perisoare ), dar neaparat ciorba.sau supa. Si la felul doi am mancat pui cu sos de rosii, ardei copti, si ciuperci.
La cina nu prea mananc, k ai mei nu mananca chiar atat de sanatos, dar de obicei se mananca o mancarica cu carne, sau un piure cu friptura, orez, legume, ciuperci la cuptor.

| Alishia a răspuns:

Mic dejun: cereale cu aroma de capsuni
Pranz: pe ce pun mana cand deschid frigideru
Cina:pe ce pun mana cand deschid frigideru