| Bruno92 a întrebat:

voi ce telefon aveți? happy

30 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Samsung A51

| RAY a răspuns:

Buna,un Samsung s10e

| Bruno92 explică (pentru RAY):

Not bad happy

| RAY a răspuns (pentru Bruno92):

Era telefonul perfect pentru mine in acelasi moment si ca hardware si ca fizic, ce pot spune senzorul de amprenta nu merge, bateria se descarca intr o zi, se cam încălzește cand descarc ceva, pozele sunt foarte bune, se misca rapid, nu mi-a facut nervi vreodata, filmeaza super, imi place de el doar de senzorul de amprenta si baterie nu prea

| Bruno92 explică (pentru RAY):

Are bateria mica de 3100, minim 4000 e ok daca stai mult pe el... Sunt surprins că are display-ul doar full HD in rest într-adevăr e un tel ok. eu sincer daca mi-aș lua Samsung și cred că o să îmi iau, daca nu are display 2k nu îmi atrage atentia.da fiind amoled se vede bine și clar și așa full HD. Eu nu am folosit niciodată senzorul de amprenta ...nici la al meu nu îl folosesc. cu bateria e aiurea nu ai ce să faci, daca avea o densitate mai mare a pixelilor mai puțin te ținea bateria.

| RAY a răspuns (pentru Bruno92):

Am avut in trecut a52015 ce ma enerva ala, de asta am spus doar din seria S cumpar, Samsung s10 era prea mare pentru mana mea

| Bruno92 explică (pentru RAY):

Da și eu mă chinui cu al meu de abia îl țin în mana, cele din seria S sunt cele mai bune. Îs curios când va ieși Samsung cu display 4k. momentan xjeria z5 premium are astfel de display da e fumat, și xz premium. Da la Samsung fiind super amoled se vede foarte ok chiar și în full HD

| RAY a răspuns (pentru Bruno92):

Sa faca si baterie pe masura

| Bruno92 explică (pentru RAY):

Nu prea fac, majoritatea țin o zi daca stai mult pe ele. problema e că apar dead pixel in unele cazuri. asta e nașpa acel punct mic alb, sau pata galbena când stai foarte mult pe net.

| RAY a răspuns (pentru Bruno92):

Nu am observat inca asta, desi stau ceva ore pe telefon, il am de 9 luni

| Bruno92 explică (pentru RAY):

Da fiindcă l-ai luat de nou. Da faptul că se încălzește fast nu e o veste tocmai buna, daca se încălzește și display-ul cu timpul îți va apărea cel puțin un pixel mort pe care îl vei observa greu

| RAY a răspuns (pentru Bruno92):

Cand descarc ceva sau iti face upgrade la OS ceea ce e cam des observ si Microsoft

| Bruno92 explică (pentru RAY):

Eu stau mai mult de 9 ore și nu pățesc sa mi se încălzească se mai întâmplă uneori cei drept da rar. Da eu folosesc doar YouTube, Facebook, și TPU cam atât de regula. Câteodată mai mă uit la cate un movie da tot nu se încălzește. La majoritatea modelelor Samsung am avut probleme cu dead pixel da erau cumpărate la secound. Culmea e că am avut Allview câteva modele și nu am avut astfel de probleme sa îmi apară pe display pete și stăteam 15 ore pe zi relativ

| RAY a răspuns (pentru Bruno92):

Si eu si pe tik tok, dar pe astea nu se inclazeste deloc

| anonimg a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 5, luat tot din 2018 si m-a costat 1100 lei:
https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_ai_dual_camera-9120.php

Mai concret acesta pentru ca este si pe negru:
https://www.emag.ro/......D28NHJBBM/

| alina2k18 a răspuns:

O SARACIE -> Samsung A8, cumparat in... ianuarie 2018 laughing deci ar fi bine ca Mos Craciun sa ma miruiascawinking

| Bruno92 explică (pentru alina2k18):

Daca ți l-ai luat înseamnă că ți la plăcut, deci nu e chiar o sărăcie, in comparație cu flagshipurile o fi da așa e un tel decent. tongue

| gemeni6226 a răspuns:

Galaxy J4+

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone xs max

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A10.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Huawei

| Bruno92 explică (pentru Florin9Florin9):

Ce model? happy

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Bruno92):

Y6 2018

Nu mă întreba dacă e bun : )) eu sunt genul că dacă are o memorie ok cât de 2-3 jocuri după ce am instalat aplicațiile,, de bază '' și face poze cât de cât clare, e bun, că nu îl folosesc la cine știe ce : )) deci pentru mine e bun.

| Bruno92 explică (pentru Florin9Florin9):

Nu te întreb fiindcă mă pricep cat de cat cu telefoanele, le știu specificațiile. Contează că îți place ție și că e ok pentru nevoile tale.

| MaryMaria333 a răspuns:

Samsung A10

| Bruno92 explică (pentru MaryMaria333):

Si cat te tine bateria daca stai pe net?

| MaryMaria333 a răspuns (pentru Bruno92):

Nu stiu sigur, dar tine mult, is multumita. Numai peste noapte mi'l incarc( desi nu e chiar recomandat) Sa nu il ti mult in priza, lasa'l si pe bateria lui ca de nu, am patit asta, o sa se strice bateria de o sa se duca 1% la fiecare secunda. Lasa'i luminozitate mai scazuta si scoate din ferestre aplicatiile pe care nu le folosesti momentan.

| Andresso a răspuns:

Xiaomi Black Shark 2

| ioan452 a răspuns:

IPhone Xr.

| EuSuntOmul a răspuns:

Bai frate am un Motorola dar isi face treaba de minune, joc PUBG cu gagica mea ca ea e din moldova si nu ne putem intalni mna man asta e viata