| SimonaNicoletaღ a întrebat:

TPU!
Voi credeti in chestia cu " Bloody Mary"? Eu nu prea as crede dar totusi nu stiu ce ma retine sa zic in oglinda de 3 ori " Bloody Mary:-s".
MC.
*-*

Răspuns Câştigător
| Doηηa a răspuns:

Pe bune acum? Ce te-a facut sa crezi?laughing
E doar o porcarie, am zis eu pentru tine "Bloody Mary" de trei ori in fata oglinzii, si ce crezi ca s-a intamplat? Nimic binenteles! laughing

2 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Aceasta bloody mary, ce marime poarta la sutien, poate am sa incerc eu in locul tau.

| negrisor a răspuns:

Copii laughing prostiile astea nu pot fi reala doara nu traim intr-un fil in care tot ce zicem prinde viata >...< astea sunt niste prosti pentru a face omu sa creada in toate k. kturile astea......credetima pe mine nu exiasta asa prosti pe lumea asta ..bafta si nu mai credeti in asa ceva funtabig grin