| g3orgianna21 a întrebat:

TPU... Voi stiti daca trebuie sa platesc ca sa ma duc sa fad x factor [preselectiile din Iasi]? sh mai ales unde este centrul expozitional moldova, parca in nicolina nu? plizz

Răspuns Câştigător
| Timeea2001 a răspuns:

Buna g3orgianna21! Daca vrei sa mergi la preselectii x factor trebuie sa platesti da expozitional moldova este in nicolina.Iti doresc mult succes

1 răspuns:
| g3orgianna21 explică:

Dar nu stii cat? ca sa nu ma duc sh dupa sa-mi ceara nu stiu cat la intrarelaughing)