| anonim_4396 a întrebat:

Vrea si eu niste sfaturi.Sunt Mary si am 18 ani, si de trei saptamani am cunoscut un baiat. Vorbesc cu el mereu,dar nu stiu daca ma place.El glumeste mereu cu mine, dar cateodata din gluma eu ma mai suparam si el incerca mereu sa ma impace.Nu stiu ce sa mai cred...M-am atasat de el,vorbind ore-n sir cu el. Vorbesc cu el despre orice, si el la fel.Imi povesteste despre fostele iubite, si despre fetele pe care il plac pe el.Eu cred ca el vrea sa ma faca geloasa..Cand vreau sa ies pe afara ma intreaba mereu unde ma duc, si-mi spune:ai intalnire? Si eu ii spun nu pentru ca asta-i adevarul.Chiar nu stiu ce sa mai cred. Vrea poze cu mine, sa ma vada,si cand il intreb de motiv nu-mi spune, schimba subiectul.Imi trimite melodii despre tristete si,imi spune ca-i plac melodiile.M-am intalnit cu el de doua ori in oros, si am vorbit ca amicii atunci cand ne-am cunoscut fata in fata. Oare ma place? Chiar nu stiu....Sunt confuza.Astept sfaturi, pareri.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

S-ar putea sa te placa! Mai bine mergeti la un suc si spune-i ce simti pentru el, nu ai nimic de pierdut!
Bafta!

| Mary1000 a răspuns (pentru Anonima264):

Multumesc!

| Anonima264 a răspuns (pentru Mary1000):

Cuplacere!

3 răspunsuri:
| Mary1000 a răspuns:

Dau funda la cel mai bun sfat.