| PandicornulAlaCute a întrebat:

Vreau sa imi fac un jurnal dar nu am cheie la el. Este o agenda oarecare... imi puteti spune niste coduri cum sa scriu in jurnal ca sa nu inteleaga nimeni?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)) când eram prin clasele primare am făcut și eu asta laughing) aveam un cod pe care îl foloseam și la școală cu prietenele. Erau niște semne pe care le făceam cu ajutorul mâinilor, din degete, gura, dinți laughing) era amuzant și super distractiv pentru ca noi comunicam prin semne și nimeni nu înțelegea ce ne spuneam noi laughing))