| Konata a întrebat:

Vreau sa-mi fac o pagina de facebook ( random sau cu o anumita tema ) insa nu prea stiu despre ce sa fie. Ceva idei? Funda cat mai multe happy

2 răspunsuri:
| adry2001 a răspuns:

Despre moda, despre multe stiri noi, despre o trupa, o vedeta un serial preferat, despre viata de zi cu zi, despre niste jocuri, despre petreceri, despre muzica, despre carti respectiv povesti, despre lucruri de fete, despre lucruri de baieti, despre site-uri, despre telefoane si cam atatea stiu. Sper ca te-am ajutat! FUNDA?

| detty24 a răspuns:

Paginile cu statusuri sunt foarte vizitate, sau cu unghii happy