| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

vreau sa stiu care e numele lui Ildiko Szekelyi din Numai Iubirea? Bruneta care vorbeste Magyars Ungureste si vreau sa stiu daca stie si romana sa vorbeasca?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Da vorbeste si romana este actrita Ioana Ginghina fosta nevasta a lui Papadopol, o femeie frumoasa.

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru Simpatic):

Mai e casatorita? ca in film vorbeste maghiara

| Simpatic a răspuns (pentru PetrusEmanuelMihai):

Cu papadopol nu, au divortat. nu cunosc starea civila actuala a densei. poate sa vorbeasca si nemteste nu are importanta.
vorbeste limba maghiara pentru ca s-a nascut in sibiu si a avut de la cine sa o invete.