| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU.Vreau sa va anunt ca m-am hotarat sa candidez si eu pentru ``userul anului`` pe 2015.
Acuma sa va spun si ce-o sa fac pana-n decembrie, ca sa stiti cum stati.Vedeti ca sunt foarte hotarat!
Bun.In primul rand va promit ca o sa pun o data pe saptamana cel putin o intrebare la ``trivia/amuzante``.In al doilea rand ma angajez sa raspund in fiecare zi la macar 5 intrebari, din care 3 obligatoriu la ``dragoste si sex`` sau la ``familie si relatii``.Si in al treilea rand o s-o las mai usor cu agatatul fetelor de pe site, pentru ca nu vreau sa-mi iasa vorbe ca-s vreun afemeiat sau chestii din-astea.Chiar daca sunt putin...
Adica nu stiu sigur daca…
In fine, hai sa lasam asta, vorbim despre site.Deci vreau sa fac multe, asta-i ideea, si sper sa ma sustineti si sa ma votati…
De fapt, hai mai bine sa renuntam la punctul 3, uitati ce-am zis.
Deci ramane ca o sa pun o intrebare si ca dau 5 raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca singura problema care se pune e peste cat timp iti schimbi iar contul happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti un baiat inteligent, te iau in staff-ul meu...
Ia asta!

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Interesant.
N-o să te votez.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Nu-i nimic, te astept sa-mi raspunzi si la urmatoarea intrebare
Oricum iti promit o fundita.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Awwwe, nu te-ai supărat. :3 *apreciez asta*
Dacă dau de întrebare, e inteligentă și am un răspuns, atunci voi da unul.Nu mă aștept la un premiu pentru asta.
Baftă!

| Kaℓi a răspuns:

laughing
Abia astept sa-ti citesc intrebarile! nu stiu daca o sa am si vreun raspuns la fiecare...
Numai ca trebuie sa te interesezi la administratie daca activitatea la T/A se contorizeaza pentru obtinerea titlului de user al anului. Mi se pare ca pentru asta trebuie sa activezi la categoriile serioase... nu ca aici nu s-ar dezbate chestiuni importante! big grin
Oricum intrebarile tale se asorteaza si la alte categorii. Sau, ar trebui creata o categorie speciala pentru tinewinking

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Numai ca azi dimineata am scris iar la contact...
Da` cred ca te-ai obisnuit cu mine...

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, m-am obisnuit happy dar orice invat are si dezvat.
Numai bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hihihi cu 5 raspunsuri pe zi nu o sa te obseve nimeni, Mai bine puneai intrebarea asta la T/A

| T0T a răspuns:

O sa ai concurenta mare.
Pregateste-te sa fii invins.

| Fatamuntilor a răspuns:

OO, daaa!
Deci trebuie sa te apuci serios de treaba! Ce-i asta platforma-program?
Ok, nu promit, penru ca votul e secret, direct si liber exprimat!hee hee
Si zici ca ai renuntat in a mai cauta fete? Pacat, am vrut sa organizez un casting!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Cred ca te pricepi mai bine ca mine la ``promisiuni`` electorale...
Da drumu` la castingul ala...

| Doub a răspuns:

Ieeeeiii. Te sustinem si te votam. Heil "cuje". E bine asa?