| Anonimul3000000888999 a întrebat:

vreau sa va povestesc ceva. Pentru cei care credeți in Dumnezeu. Timp de doua săptămâni am tot cerut semne Lui Dumnezeu..adică semne ca sa îmi dau seama dacă este după voia Lui ca sa îmi placa de un băiat sau dacă el ma place. Și eu timp de doua săptămâni am tot primit semne pozitive și eu tot in,, ceata" eram și aseară in rugăciune am cerut un ultim semn, ca dacă e ca băiatul acesta sa ma placa sa îl visez și eu nu pot sa zic ca îl visez foarte des..de asta l-am si pus pe acesta. Și aseară am avut doua vise in primul doar aduceam vorba de el dar nu apărea. Iar in al doilea a apărut și am și vorbit puțin. Vreau o părere. Credeți ca ar mai trebui sa cer semne? Sau chiar este după voia Lui Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Dumnezeu te iubeste si iti da dar nu ti-l pune in plasa.Sunt de acord cu mastodont si vorbeste cu baiatul acela. Daca vorbesti despre una despre alta iti dai tu seama daca el te place si daca tu simti ca vrei sa vorbesti cu el vorbeste si nu-ti mai pune atitea intrebari.Mergi pe intuitie ca e cea mai buna.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E la minte cocosului ca l ai visat daca te gandesti la el de 2 saptamani in continuu... dumnezeu dar ar exista pun pariu ca nu s ar ocupa de matrimoniale la distanta

| SilentRain a răspuns:

Pfffffhahahahahahhhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahaahah
Nu exista nici un Dumnezeu ' e doar sub conștientul tău care noaptea proiecteaza ceia ce gândești

| mentholinks a răspuns:

Desigur e voia lui Dumnezeu, in curand vei naste un fiu si restul, stii tu povestea.

| mastadont a răspuns:

În loc să cauți semne de la Dumnezeu nu mai bine îl întrebi dacă te place sau nu? Măcar știi o treabă și nu mai ai nevoie de atâtea semne.