| stefickutssa a întrebat:

vreau si eu cele mai amuzante bancuri pe care le stiti dar fara prostii! funditahappy

Răspuns Câştigător
| cristiancosmin a răspuns:

Asta vara de craciun m-am urcat intr-un alun si-am mancat atatea mere de m-am saturat de pere a venit vecinu lui si ma dat jos din gutui dar n-o fi ciresu lui

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ianosi era la ora de religie si nefiind ortodox nu era cuminte,proferorul l-a luat si l-a dus la popa iar acesta l-a botezat Ion. Ajuns acasa le-a spus parintilor ca pe el il cheama Ion,cind au auzit acestia l-au batut de mama focului, dupa ce a scapat de bataie a zis :
-Uite ma la ei, nici de juma' de ora sunt roman si ungurii astia au si inceput sa ma persecute

doctorul mi-a mai dat 6 luni de trait, de cand nu i-am platit factura mi-a mai dat inca 6