| Raluxy a întrebat:

TPU! Vreau si eu niste statusuri cu rima pentru fb!

3 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea, dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| lexi334 a răspuns:

M-a durut că ai fost primul care mi-a întors spatele în loc sa fii cu mine să-mi ştergi lacrimile

Ceea ce ramane in urma ta, nu e ceea ce afisezi in fata oamenilor... ci ceea ce scrii in sufletele lor!

Aşa mor visele pe rând. Şi noi zâmbim şi ne uităm departe.

Da tot asa incerc sã te-aduc inapoi. Incercand sa pun visele pe niste foi

Nu mai bag mana in foc pentru nimeni ca ma ard, Am vazut cat de multi ma uita dupa ce cad

Fiecare lacrima care-mi cade pe obraz, e o dovada clara ca inca imi pasa!

Gata! s-a terminat, nu te mai aud deloc, Si nu mai vreau in inima mea sa iti fac loc, L-ai avut, l-ai pierdut, nu e vina mea Ai avut increderea mea si ai fost viata mea!

O prietenie adevărată se bazează pe sinceritate!

Dacă femeile vor să fie DOAR iubite, atunci de ce se îmbracă de parcă ar vrea să fie pipăite?

Sunt lacrimi asa de grele si de fierbinti, incat ochii nu le pot plange, ele zac in inima arzand-o

Îmi desenez un curcubeu când totu-n jur e cenuşiu. Că poate, mă trezesc cu el pe cer şi ştiu că-i prea devreme să fie prea târziu

Ma mint ca te simt, dar imi va trece! Orgoliul m-a facut sa devin atat de rece!

Fericirea ta a devenit un simpu mit, acum zambesti doar cand certurile i-au sfarsit!

Crucificarea este dureroasa, dar are audienta maxima la public. Valeriu Butulescu

Nu prefer frumusețea care este în zadar, prefer caracterul care este atât de rar!

Fundă? love struck