| MaMpAcIno a întrebat:

vreau si eu niste statusuri noi. dau funda pentru cele mai bune statusuri.:X

2 răspunsuri:
| DeNySa000 a răspuns:

Durerea ce in suflet o port, nu pot s`o suport, in lacrimi ma topesc in lacrimi ma trezesc, de ce oare te iubesc? Zambete…
Priviri desprinse din vise…
Inca mai sper la cele promise…
De ce imposibilul nu este permis?
De ce imi doresc doar ce-i interzis?

| lavinia_3755 a răspuns:

Incep sa te urasc pentru ca m-ai umplut de vicii. fumez clipe ca si km as fuma sentimente, beau vise ca si km as bea sperante.u m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.tie iti datorez clipele desarte in care am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.in tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti.dar si u la randul tau te'ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta. datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment.m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea.acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni crying

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi.

te poti simti singur,trist,dar niciodata invins; poti pierde,poti gresi,poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi; priveste viata cu ochi de invingator si ai s vezi cat e de bine...

Te iubesc sarit-ar zmaltul, pe peretii zugraviti,...dar daca te prind cu altu te-am facut cartofi prajiti

prea putini stiu ce e dragostea
si cand afla isi doresc sa nu fi stiut