| Ochisorii a întrebat:

Vreau si eu statusuri. cele mai bune si multe FUNDA:*.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Http://statusbun.com/
Baftă!

4 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Uite aici un link cu mai multe statusuri statusbun.com

| viergedefer a răspuns:

Iti e lene sa cauti pe google?

| Ochisorii explică (pentru viergedefer):

laughing. Ce raspuns, nu imi este lene. si e problema mea daca vreau sa nu sa caut pe google. plus ca nu ti-am cerut tie in special statusuri asa ca ..Bafta:*.

| viergedefer a răspuns:

Ceea ce cauti tu aici ai putea gasi si fara sa ceri ajutorul unor necunoscuti obsedati de fundite sau alte chestii nesemnificative. Nu spun ca TPU este un site complet inutil, dar ar trebui sa se reduca numarul de asa-zise intrebari.Pe bune, cat de greu era sa scrii tu, cu manutele tale pe Gagăl,, statusuri tari" si dupa iti alegeai de acolo cel pe care il credeai tu mai potrivit? Poate un om care avea nevoie de un sfat normal si care putea fi ajutat intr-un fel sau altul, a fost ignorat din cauza ta