| Ste3fyi a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati pentru ca in cateva zile este ziua prietenului meu si coincide cu aniversarea noastra. ce credeti ca i as putea lua? sau ceva creat de mine care sa-l impresioneze? o surpriza.

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, orice cadou e bine venit, esenţialul este să-ţi placă ţie, este cel mai minunat lucru să oferi un cadou, sper să te hotărăşti la ceva şi vă urez succes în continuare!
Sărbători fericite!

| blueheart a răspuns:

Hei!
Important e sa fii originala la modul in care i-l vei da.
Poti, spre exemplu, sa iei cutiute pe care sa scrii lunile de cand sunteti impreuna iar in fiecare cutiuta (mai putin ultima) sa ii scrii un biletel cu un mesaj legat de ce ai simtit tu in luna respectiva pentru el sau orice vrei tu iar in ultima cutiuta sa fie cadoul cu mesajul "La multi ani!
Sarbatori fericite! happy

| Ste3fyi explică (pentru blueheart):

M am gandit sa ii scriu 100 de motive pentru care il iubesc si sa le scriu pe foi. ceva de genul asta. as putea sa iau o cutie d cadouri si sa le bag acolo.

| blueheart a răspuns (pentru Ste3fyi):

Foarte frumos. Cred ca va fi impresionat de cadoul tau. Sa fiti fericiti mereu. Si La Multi Ani! happy

| Ste3fyi explică (pentru blueheart):

Multumim :* la multi ani

| Juleuuss a răspuns:

Uite o idee - Poți face un Cd cu toate momentele frumoase din relația voastră, sau un afiș tot pe această temă. Oricum, tu alegi ce cadou vei alege.
Baftă în alegeri!