| HurremSultan a întrebat:

Buna TPU vreau si eu status de fite ceva de genul : fite, gesturi, diamant sclipitor P. S< Ma chema Madalina. Urgeeent! si repedee! ( mulrte vreuu )

Funda cine raspunde primul waiting

2 răspunsuri:
| meandyou199 a răspuns:

Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…
-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!
-Poate ne casatorim pe mess
-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
-Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?
- Sexy si rea ^^
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
Daca ti-au placut aceste statusuri de fete, pregateste-te pentru ca mai urmeaza inca o serie de statusuri smechere:
- Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?

| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *