| tigersss a întrebat:

Buna TPU ziceti-mi si mei o modaltate sa slabesc cateva kilograme in 3 saptamani
dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Addina a răspuns:

Daca ai 1.65 si 47 de kg.esti chiar bine. De ce ai mai vrea sa slabesti?
Ma bucur ca ai inteles aluzia de mai sus. Daca vrei sa slabesti, o poti face cu dieta si sport. Mult sport, iar dieta sa nu fie drastica. Poti renunta la paine, dulciuri, masa de seara.
Bafta!

2 răspunsuri:
| tigersss explică:

Scz de greseala de gramatica de ce cine ma poate ajuta am 1.65 si 47 kg si vreau sa mai slabesc 5
ce e de facut?

| Addina a răspuns:

Iti pot spune secretul suprem in lupta cu kilogramele. Trebuie sa ai doar 2 ore libere pe zi si sa faci intocmai ce iti spun. Nu e nevoie sa renunti la mancare sau sa faci sport, astea sunt lucruri depasite.
Fii atenta: timp de un an, in fiecare zi, pret de doua ore. citesti o carte de gramatica. Dar.o citesti in asa fel inca la sfarsitul anului sa o stii pe de rost. Atunci cand vei invata regulile elementare, vei fi mai slaba cu 10 kilograme. In momentul in care inveti sa scrii Kilogram, mai dai 100 grame jos. E incredibil, dar functioneaza! Incearca si tu.
Si inca ceva. incearca sa nu mai spui nimanui secretul. daca te intreaba cineva, spune-le ca ai slabit cu dieta si sport.
Bafta!