| Flavi_5399 a întrebat:

Bunahappy Trec in clasa a 8a si as vrea anul acesta sa ma duc la olimpiada de engleza doar ca nu prea am din ce sa lucrez. Vreau un fel de culegere de engleza intensiva sau ceva... CE IMI RECOMANDATI? sunt destul de nerabdatoare mai ales ca profa ii trimite numai pe cei care sunt la meditatie la ea si nu as vrea sa ma fac de ras.Va multumesc!

1 răspuns:
| delonia a răspuns:

Da stiu eu o carte: se numeste exam activator de la editura LONGMAN pearson. mie mi-a recomandat'o chiar profesoara mea de la scoala special pentru asa ceva. sper sa te ajute.