| MariaSerenaBlumore2 a întrebat:

Buna tuturor.Aceasta intrebare este pentru cei din zodia varsator (baietii in special).Ce va place la o fata? Mie imi place foarte mult un baiat din zodia varsator, eu sunt taur.Stiu ca nu suntem compatibili dupa zodiac, dar pe voi ce va atrage la o fata? DAU FUNDA :*

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Compatibilitatea calculata dupa horoscoape de strada e supergresita!
Un om nu este numai varsator sau numai taur!
Horoscopul este mult mai complicat, spre exemplu, in India se face un Horoscop, in Chia altul! Afara de zodia in care te-ai nascut, mai exista la europeni asa numitul Ascendent!
La Chinezi, pe care-i apreciez ceva mai mult decat pe europeni, in aceasta discutie, exista vreo patru sau 5 ascendente!

Omul este o fiinta unica!
Sunt reguli de compatibilitate APROXIMATIVE!
Dar cel mai bun semnal in prima aceasta aproximatie este atractia simpla. Asta pe care o declari. In mod SIGURI Natura nu poate fi sub CALCULELE GRESITE!
Ceva in comun aveti in mod SIGUR!
Ca sa-ti raspund si la intrebarea ultima!
La o fata ma atrage in prima faza, faptul ca 'e fata'.
Daca nu e compatibila, voi afla din doua cuvinte!
Daca e si frumoasa (in sensul meu), dar si 'pe lungimea mea de unda', atunci STIU ca e a mea!
Frumusetea are diverse valente!
Frumusetea o descoperi tarziu, deseori.
Compatibilitatea nu poate fi inselata!
Care se traduce prin comunicare simpla, neanevoioasa! Vei sti daca este pentru tine, ceea ce cauti, dar va trebui sa lupti! Nu e spatiu de romane aici insa, ma opresc aici! Succes!