| Darias16 a întrebat:

Am o intrebare:este posibila anularea abonamentului Orange dupa 3 luni?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Platesti contravaloarea lunilor ramase. Daca ai contract pe 2 ani iti mai raman 21 de luni.Nu e mult(sic).

| nellyneliana a răspuns:

Buna! Este posibila dar va trebui sa platesti contravaloarea celorlalte luni de abonament care raman ( daaca ai pe 12 luni, va trebui sa achiti si pe cele 7 luni, apoi, iti inchid abonamentul).

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,trebuie sa platesti costul abonamentului contractat pentru toata perioada. Daca nu te incadrezi in termenele de plata, dupa 3 luni reteaua-conform unor contracte-te reclama in toate celelalte retele si nu mai poti contracta nici un abonament, apoi te da in instanta.