| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.Am si eu o problema legata de lucrarea de licenta. Urmeaza ca in 2013 sa sustin licenta.Sunt la specializarea management si as fi vrut ca tema mea sa poata fi cumva legata de marketing.Anul asta am avut ocazia sa colaborez cu o firma MLM (Multi level marketing) in domeniul nutritiei si am ramas cumva interesata de tipul asta de comert, de management.Doar ca se leaga mai mult de marketing si nu de management, si cum e ceva de forma piramidala, nu prea stiu asa de multe despre managementul unei astfel de firme.Adica dupa net am citit in mare dar ca sa scriu licenta....ma cam pune pe ganduri.

Si vroiam sa intreb daca e cineva care stie cum as putea combina managementul cu marketingul astfel incat sa nu am probleme la sustinerea licentei, sa mi se spuna de ce am ales o tema legata de marketing cand eu am specializarea in management.
Daca stiti cumva cu ar trebui sa sune tema asta.
Astept raspuns, please!

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

N-are treaba, sa fie ceva ce ai studiat. Eu am fost la Economia comertului, turismului si serviciilor si lucrarea de licenta era despre calitatea produselor laughing, merceologie, profa aia imi era draga, asa ca din materia ei am ales big grin
In rest o sa te ajute profesorul, doar e indrumator.