| fata18 a întrebat:

As vrea sa stiu unde as putea sa gasesc o garsoniera de inchiriat pentru o ora in Bucuresti? Ar putea cineva sa-mi inchirieze o garsoniera pentru o ora? N-as murdari si n-as strica nimic n-as fura si n-as deranja deloc! Ofer in jur de 10 lei nu prea am mai mult! Va rog sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La banii aia nimeni nu ti-o lasa o ora, poate sa zica ca vrei sa faci cine stie ce prostii cu un baiat pe acolo.

| contαbαndonαt a răspuns:

Presupunand ca ai nevoie de un loc pentru o partida de sex de o ora, serios, cine crezi ca va fi dispus/a sa va inchirieze numai pentru o ora si, mai ales, la acea jenanta suma?
Nu se inchiriaza nicio garsoniera cu ora, ca nu-i camera de hotel (uite o idee mai practica), si nu, nu este nevoie sa convingi pe nimeni de aici de faptul ca ai fi o pers. de cuvant cand ai promite ca iti vei tine mainile departe de bunurile altora, respectiv, din acea garsoniera.
Si nu inteleg, cati anisori poti avea? O pers. peste 17-18 ar putea face rost destul de usor de o suma de bani ceva mai mare.
Prieteni nu aveti? Sa va lase singuri pentru o ora in una din camerele apartamentului lor? Bine, ca nici in casa altora nu poate fi foarte placut ma gandesc, dar daca spui ca nu aveti deloc bani.

| maria2231 a răspuns:

Bună! Poate găsești aici ce cauți: https://anunturigratuite88.ro/......-inchiriat

Mult succes!