| anonim_4396 a întrebat:

Garsoniera de inchiriat pe langa Ase Bucuresti? Sa nu fie foarte scumpa si sa aiba si conditii.
Astept link-urile voastre daca vreti sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Acum serios vorbind, cat de greu este sa cauti pe olx si sa vezi exact care iti plac si iti convin ca si locatie si pret?

| Denisa09Ax a răspuns (pentru CuriousStuff):

Am cautat, dar m-am gandit ca poate cineva stie pe cineva care inchiriaza si nu a pus anunt.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Denisa09Ax):

Crede-ma ca toti cei care vor sa inchirieze pun anunt (pe un site, in ziar sau altundeva). Cum altcumva sa-si gaseasca chiriasi?