| BuGsstormbunny a întrebat:

Bună tuturor. Așteptați primavara, cu peisajele ei frumoase? Cum credeți ca va fi vremea în aprilie, mai, frig ca anul asta si cu zăpadă în 2017 sau o temperatura normala/peste norma?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

O sa fie o iarna lunga, liliacul a inflorit de doua ori.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sincer, astept caldura big grin, nu imi place frigul sad

| Freya1 a răspuns:

Nu astept încă primavara, ca deocamdata cam tot primavara e.Au fost maxim o săptămână de frig cu doi trei fulgi ce nu s-au prea prins si aia e, având în vedere că mâine poimâine e crăciunul.
Urăsc ani in care iarna nu e iarna si nu e pic de zăpadă de crăciun, ca asta este singurul anotimp putin mai diferit.Ca ploi si verdeață tot aveam luni de zile, dar zăpadă doar o dată si aia daca binevoiește sa fie.
S-au dus vremurile de alta data cand mai puteai diferenția anotimpurile, acum in majoritatea lunilor e aceias vreme.20 de grade (rar mai puțin, câteodată mai mult un pic) si ploaie.Ca sa nu mai vorbim ca am avut un an atata de deprimant, parca mereu era intuneric, mereu inorat si obositor.