| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Cam cate pahare de sampanie ati baut de Revelion?
Recunosc ca pe mine m-a durut capul de la atata sampanie...

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sincer, am băut șampanie pentru copii deoarece am probleme de sănătate și nu am voie alcool (vreau să îmi recâștig sănătatea!).
3 cupe. E mult?
Pa, pa.

| anonim_4396 explică (pentru Legiuitoarea):

Buna!
Imi pare rau s-aud ca ai probleme de sanatate.
Sampania pentru copii e buna in astfel de cazuri, am baut si eu pe la 12 ani cam asa,"Robby Bubble".
Acum ca sunt majora am zis sa incerc si altfel, cu alcool.
Imi pare rau ca trebuie sa treci prin astfel de situatii, nu te poti distra, e greu...
Eu iti doresc multa multa sanatate si s-auzim numai de bine de-acum incolo.
Vreau sa aud ca te-ai facut bine intr-o zi!
Te pup si o seara excelenta iti doresc!

10 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

N-am baut decat 4 dar asta pe langa tequila si bere.

| KristalPop a răspuns:

Am băut vreo 5 pahare.

| CrissuCristina a răspuns:

Anul acesta am lasat`o mai moale, 4 pahare mi-au fost de ajuns, dupa ce am patit anul trecut. laughing

| DedeeAndreea a răspuns:

Hei.Am baut doar un sfert de pahar laughing Sunt prea mica ca sa beau mai multe!
O zi buna!

| ImiPlacToate a răspuns:

Am baut toata sticla cu de sampanie cu varmea happy

| Mentalist09 a răspuns:

Pfff. laughing Eu am baut cred vreo 10-15 pahare. Ce mult m-a durut burta si capul rolling on the floor.

| dött a răspuns:

O sticla de vin.

| alysshia a răspuns:

Am baut decat 3 pahare si apoi m-a durut capul incat am plecat acasa si m-am uitat la televizor pana am adormit. laughing

| alysshia a răspuns (pentru alysshia):

- sampanie de copii