| iza14 a întrebat:

Buna tuturor!

Ieri m-am certat cu cea mai buna prietena a mea. sad

Ne-am certat dintr-un nimic. Ea era nervoasa pe cineva si a inceput sa vorbeasca urat si cu mine, ba chiar mi-a spus ca nu vrea sa vorbeasca cu mine.

Acum nu stiu ce sa mai fac nici macar nu ma mai baga in seama.

Ce sa fac ca sa fim din nou prietene?

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Micheline a răspuns:

Fa tu primul pas si lasa orgoliul deoparte.Prietenei tale probabil ii pare rau de ceea ce a facut dar poate ii e teama sa vorbeasca cu tine din motivul ca ai putea sa o respingi.winking
Iart-o si treci peste.Omul cand are nervi nu prea isi da seama ce spune dar dupa ce constanta ce vorbe i-au iesit din gura, regreta ce a spushappy.
Succes:*

2 răspunsuri:
| BiddySustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Da-i un SMS...sau in orice caz lasa-i un mesaj in care sa ii explici ca nu iti place deloc situatia si ca nu are niciun sens sa continuati asawinking. Si eu m-am mai certat cu prietena mea cea mai buna din nimicuri si s-a rezolvat asa de fiecare data. Ma simt oribil cand se intampla ceva de aecst gen. Daca tine la tine, garantat peste 5 minute totul va reveni la normal! happy Succes, iza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a spus acest lucru si tu n-ai zis nimic? Daca da, n-ai de ce sa te rogi de ea. A fost decizia ei si stai linistita, daca exista prietenie intre voi, va iesi la suprafata.