| jhonsmyth a întrebat:

Buna tuturor, imi poate zice cineva cum pot face un video din poze dar sa pot adauga si o melodie?
Tin sa precizez ca mi.am cumparat o camera foto Nikon de16MP am un cd in pachet cu un program de video foto,dar din pacate nu reusesc sa adaug o melodie,cand dau la adaugare muzica intru pe pc la muzica dar nu imi recunoaste nimic, am incercat sa copii si de pe telefon si de pe mp4 dar nu imi recunoaste muzica, adica cand scot aparatu-l foto de la pc si intru in pc la muzica sau pe tel si mp4 atunci imi recunoaste melodiile,dar cand e conectat si aparatu-l foto nu imi recunoaste deloc, Stie cineva care ar fi problema? dau fundahappySper sa fie buna categoria!

Răspuns Câştigător
| NicK93x a răspuns:

Pai de ce nu incerci cu alt program cum ar fi Sony vegas sau de ce nu Windows movie maker usor de folosit, poti adauga efecte la slide-uri, muzica etc

| jhonsmyth explică (pentru NicK93x):

Si de unde pot lua programul asta ca nu stiu
Fii mai explicit si primesti funditahappy

| NicK93x a răspuns (pentru jhonsmyth):

Windows movie maker il are orice computer care are instalat windows:dai un search in pc si il gasesti si e usor de utilizathappy

| jhonsmyth explică (pentru NicK93x):

Mersi mult la asta nu m-am gandithappy